Loading...

Zabiegi dla mężczyzn

Dbanie o siebie nie musi być domeną wyłącznie kobiet. W obecnych czasach na szczęście coraz więcej mężczyzn decyduje się na korzystanie z zabiegów pielęgnacyjnych – zarówno odmładzających, jak i odchudzających. 

W CrioLife opracowaliśmy pakiety zabiegowe z myślą o Klientach w każdym wieku. Do skorzystania z wyjątkowej oferty zachęcamy zatem zarówno mężczyzn młodszych, dla których poszczególne usługi mogą okazać się doskonałą profilaktyką przeciwstarzeniową, jak i dojrzałych Panów oczekujących efektywnego działania i regeneracji organizmu w pełnym zakresie.

Poszczególne procedury pielęgnacyjne zostały dostosowane do niekiedy bardzo specyficznych wymogów męskiej skóry, której struktura różni się do pewnego stopnia od tkanki kobiecej.

Męska skóra – męska pielęgnacja?

Męska skóra różni się w wielu kwestiach od kobiecej. Wpływ na to ma przede wszystkim odmienna gospodarka hormonalna – u mężczyzn androgeny, czyli męskie hormony płciowe odpowiadają za znacznie lepsze nawilżenie tej tkanki. To te hormony stymulują do pracy gruczoły łojowe oraz potowe, odpowiedzialne za znacznie intensywniejsze natłuszczenie naskórka. 

Sam zresztą naskórek tworzy grubszą warstwę ochronną – u mężczyzn naturalnie występuje więcej jego warstw, co pod kątem biologicznym i środowiskowym odpowiada za ochronę skóry przed działaniem słońca czy zmiennych temperatur. 

Dzięki androgenom męska skóra również starzeje się w inny, mniej gwałtowny sposób niż w przypadku kobiet. Odpowiadają bowiem za utrzymanie w odpowiedniej kondycji włókien kolagenowych, które słabną wolniej, dłużej zachowując strukturę podskórnego rusztowania. Tym samym skóra u mężczyzn pozostaje odporniejsza na uszkodzenia mechaniczne oraz wewnętrzne zmiany prowadzące do powstawania zmarszczek. Niestety w sytuacji, gdy te już pojawiają się na skórze, zachodzi dość szybko ich pogłębianie się – stają się bardziej widoczne, a przy tym trudniejsze do ewentualnej redukcji. 

Pomimo różnic w budowie i funkcjonalności skóry u kobiet i mężczyzn możliwe jest wykorzystywanie podobnych procedur pielęgnacyjnych, w tym odmładzających i odchudzających. Konieczne jest jedynie odpowiednie dostosowanie czy też może spersonalizowanie procedur poszczególnych zabiegów tak, by optymalnie regenerowały tkankę skórną na twarzy i całym ciele.

Zabiegi dla mężczyzn

W CrioLife opracowaliśmy bogatą ofertę zabiegów dla mężczyzn. Skupiamy się przy tym na dostosowaniu obsługi do szerokiego spektrum potrzeb – od odmładzania po wspieranie procesu odchudzania. 

Zabiegi odmładzające dla mężczyzn obejmują wykorzystanie nowoczesnych technologii kosmetologicznych w walce o jędrną, dobrze wyglądającą i odpowiednio zregenerowaną skórę. Chociaż jest ona grubsza i lepiej nawilżona, to nadal potrzebuje prawidłowej stymulacji, by zachować swoje charakterystyczne cechy. W dojrzałym wieku, gdy starzenie się organizmu zaczyna być zwyczajnie „widoczne” w postaci bruzd czy drobniejszych zmarszczek, działanie szoku termicznego generowanego przez takie urządzenia, jak Cryo T-Shock pozwala na znaczne wygładzenie nierówności i przywrócenie skórze gęstości i prawidłowego napięcia.

Panowie chętnie korzystają także z oferty zabiegów odchudzających dla mężczyzn. Skuteczność procedur tego rodzaju potwierdzona została nie tylko szeregiem badań medycznych, ale też rekomendacjami ze strony usatysfakcjonowanych Klientek i Klientów. Problem odstających boczków, piwnego brzucha czy powiększonych gruczołów piersiowych nie musi wywoływać kompleksów. Dzięki specjalistycznej opiece ze strony kosmetologów i pakietom zabiegów Hi-Tech każdy mężczyzna może pozwolić sobie na skuteczną walkę z nadprogramowymi kilogramami czy estetyczne modelowanie sylwetki.

Z myślą o mężczyznach

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak intensywny tryb życia możesz prowadzić. Nie zawsze masz czas czy ochotę na regularną, domową pielęgnację. Nie zawsze masz siły i możliwości, by skorzystać z treningu na siłowni. Znając dokładnie Twoje potrzeby i oczekiwania dostosowaliśmy propozycję zabiegów tak, żebyś mógł korzystać z nich na własnych zasadach i wtedy, kiedy naprawdę tego chcesz!

Obawiasz się, że ktoś negatywnie oceni Twoje podejście? Niepotrzebnie! Zabiegi realizowane przez specjalistów CrioLife to coś więcej niż klasycznie rozumiana pielęgnacja – to procesy odnowy, sięgające głęboko położonych tkanek, które nie tylko poprawiają wygląd, ale i wzmacniają całe ciało, dodają energii i poprawiają samopoczucie.

To top