Loading...

O nas

Co oznacza dla Ciebie słowo PIĘKNO? Doskonale wiemy, że każdemu z nas przychodzi do głowy coś innego. Dla całego zespołu CrioLife jest to prawdziwa inspiracja w codziennej pracy – chcemy poznawać Twoje zdanie, oczekiwania i potrzeby!

Piękno jest związane nie tylko z tym, co widać na zewnątrz – to przede wszystkim uroda wewnętrzna, która nierozerwalnie wiąże się ze zdrowiem. A o zdrowie zawsze chcemy dbać w pierwszej kolejności. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na stosowanie łączonych procedur zabiegowych. Kierujemy się holistycznym podejściem do każdego Pacjenta. Nie chcemy dbać tylko o wygląd, ale przede wszystkim – o Ciebie!

Dlaczego CrioLife?

W CrioLife wierzymy w moc zimna – czynnika, który jest w stanie skutecznie oddziaływać nie tylko na całe Twoje ciało, ale też na psychikę. To dlatego nasi Pacjenci wychodzą od nas zadowoleni – ponieważ widzą nie tylko rezultaty zewnętrzne, ale też doskonale się czują. Poprawia się ich samopoczucie, dostają zastrzyk energii, która pozwala im cieszyć się na nowo swoim wyglądem. Właśnie dlatego podstawą większości naszych kuracji jest właśnie krioterapia!

Twoje zadowolenie z naszej pracy stanowi najlepszą nagrodę. Dążymy do osiągania satysfakcjonujących rezultatów, by móc cieszyć się nimi razem z Tobą.

W CrioLife każdy jest wyjątkowy

Każdy Pacjent CrioLife jest wyjątkowy. Jako człowiek – mający swoje potrzeby oraz marzenia i oczekiwania. Jesteśmy dumni i jest nam niezwykle miło, że chce dzielić się nimi i wspólnie osiągać fantastyczne wyniki pozabiegowe!

Nasz zespół specjalistów zapewnia indywidualne podejście do Twojego ciała i skóry. Specjalizujemy się w terapiach łączonych, ale też starannie dobieranych kuracjach pielęgnacyjnych i terapiach manualnych, za pomocą których nie tylko odkrywamy Twoje naturalne piękno, ale też leczymy od podstaw schorzenia dermatologiczne, wspomagamy rekonwalescencję po kontuzjach czy wzmacniamy odporność i dobre samopoczucie.

Kliniki CrioLife nie tworzą nowoczesne urządzenia czy terapie – budują ją przede wszystkim ludzie. Poznaj nas bliżej:

Profilaktyka schorzeń narządu ruchu

Kosmetolog Marta Szewczuk

Kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem, pasjonatka zabiegów nieinwazyjnych. W swojej pracy łączy wiedzę i doświadczenie, co pozwala kompleksowo zaopiekować się Pacjentem i tworzyć terapie „szyte na miarę”.  

Dlaczego Marta pokochała krioterapię estetyczną? Jest to odpowiedź na potrzeby współczesnego człowieka – pozwala na odmłodzenie, wyszczuplenie i wzmocnienie organizmu. Niweluje objawy stresu oraz rozwiązuje wiele problemów estetycznych, z którymi borykamy się na co dzień.


Kosmetolog Paulina Olszewska

Kosmetolog z zawodu i z zamiłowania. Do każdego pacjenta podchodzi z wielkim zaangażowaniem oraz pozytywną energią.

Profesjonalizm sprawia, że każda wizyta u kosmetolog Pauliny staje się nie tylko zabiegiem, ale również niezapomnianym doświadczeniem. Paulina doskonale rozumie indywidualne potrzeby swoich Pacjentów i świetnie dostosowuje terapię do ich oczekiwań.


Kosmetolog Monika Lassota-Zabielska

Magister kosmetolog, absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Swoje doświadczenie zdobywała w warszawskich klinikach kosmetologii i medycyny estetycznej. Kosmetologia jest nie tylko jej zawodem, ale i pasją. Uważa, iż jej praca polega na ciągłej nauce i zdobywaniu nowych umiejętności. Każdy zabieg wykonuje z zaangażowaniem i uśmiechem na twarzy, zachowując przy tym należytą precyzję.
Specjalizuje się w zabiegach modelujących sylwetkę, jak również w zabiegach Anti-Aging.


Kosmetolog Luiza Dmochowska

Niezwykła empatia kosmetolog Luizy sprawia, że buduje trwałe relacje z pacjentami, którzy czują się komfortowo w jej towarzystwie. Jej podejście do pracy opiera się na holistycznym podejściu do piękna, uzupełnionym o najnowsze technologie i trendy w dziedzinie kosmetologii.

Dzięki temu każdy zabieg staje się kompleksowym doświadczeniem, przynosząc Pacjentom nie tylko widoczne efekty, ale także uczucie odprężenia i zadowolenia.


Manager Natalia Erwińska

Jako manager doskonale rozumie, że Pacjent to najważniejszy element kliniki CrioLife. Jej podejście do obsługi klienta opiera się na indywidualnym opiece i staranności w zaspokajaniu potrzeb pacjenta. Natalia nieustannie się rozwija, śledząc najnowsze trendy i technologie w branży beauty w sektorze nowoczesnych i nieinwazyjnych rozwiązań. Jej pasja do piękna i dbałość o dobro klienta sprawiają, że klinika CrioLife, której jest managerką, to miejsce, gdzie każdy może poczuć się wyjątkowo i zadbać o swoją skórę i ciało w profesjonalny sposób.

To top