Loading...
Technologie wspomagające

Technologie wspomagające

Chociaż to właśnie szeroko rozumiana krioterapia stanowi niejako podstawę naszych działań kosmetologicznych i medycznych, nie możemy zapominać o szeregu technologii wspomagających kriogenikę i dających wspólnie możliwie najlepsze rezultaty.

W CrioLife podchodzimy do każdego problemu naszych Klientów w sposób złożony – szukamy nie tylko lekarstwa, ale i przyczyny, dzięki czemu cała terapia może zostać idealnie dostosowana do potrzeb Twojego organizmu. Do tego, oczywiście, chociaż umownie określamy je mianem technologii wspomagających, każdy z zabiegów podlegających tej kategorii może być traktowany jako odrębna, samodzielna forma terapii. 

Jakiego rodzaju technologie wspomagające wykorzystujemy?

Rynek urządzeń medycznych oraz terapii kosmetologicznych czy fizjoterapeutycznych stale się powiększa. W CrioLife sięgamy jednak tylko po te metody, którym naprawdę ufamy – nie podążamy ślepo za modą, stawiając raczej na procedury poparte badaniami klinicznymi i mające na tyle pozytywne opinie wśród Pacjentów, że wprowadzenie ich do oferty wydaje się być jak najbardziej zasadne. 

Wśród tego rodzaju technologii nie mogło zabraknąć:

  • drenażu limfatycznego,
  • fali uderzeniowej,
  • elektrostymulacji EMS.

Co łączy zabiegi tych kategorii? Przede wszystkim wysoka skuteczność idąca w parze z bezinwazyjnością – żadna z podanych procedur nie wiąże się z koniecznością stosowania znieczulenia czy klasycznych metod chirurgicznych. Dlaczego jest to dla nas tak ważne? Ponieważ dzięki temu ograniczamy ryzyko dodatkowego, zupełnie niepotrzebnego obciążenia organizmu, który i tak wymaga już wsparcia ze strony wykorzystywanych przez nas technologii. Jeżeli można pomóc bez bólu i uszkadzania tkanek, to dlaczego mieliby nie skorzystać z tego nasi Klienci?

Jak łączymy zabiegi?

W CrioLife nigdy nie idziemy na skróty. Każdy zabieg, czy to w formie pojedynczych procedur, całej sesji zabiegowej czy też łączonego pakietu zabiegów, przeprowadzany jest z ogromną dbałością o zdrowie i bezpieczeństwo Klienta. Wszystkie nasze działania poprzedzają skrupulatnie prowadzone konsultacje specjalistyczne, w trakcie których możemy bardzo dokładnie zdiagnozować realne problemy zdrowotne, jak i dostosować do Twoich potrzeb całą ofertę. Bierzemy przy tym pod uwagę nie tylko wskazania do zastosowania konkretnego trybu leczenia, ale też istniejące przeszkody w postaci chorób przewlekłych czy innych sytuacji zdrowotnych. 

Kiedy sięgamy po łączone terapie zabiegowe? Zawsze w sytuacji, gdy chcesz przyspieszyć proces rekonwalescencji, odchudzania czy odnowy. W takich bowiem przypadkach uzupełnianie się poszczególnych protokołów zabiegowych jest w stanie zapewnić znacznie szybsze i widoczniejsze rezultaty.

To top