Loading...
Kriolifting

Kriolifting

Terapie kriogeniczne i wykorzystujące szok termiczny to metody sprawdzające się zarówno w ogólnie rozumianej odnowie biologicznej organizmu, jak i wspomagające procesy regeneracyjne w przypadku różnego rodzaju schorzeń. Należy jednak mieć na uwadze także szerokie właściwości pielęgnacyjne i zastosowanie takich rozwiązań technologicznych w kosmetologii.

Krioterapia estetyczna

Urządzenie Cryo T-Shock przystosowane jest nie tylko do przeprowadzania kriolipolizy na różnych obszarach ciała. To nowoczesny sprzęt medyczny zapewniający znacznie więcej możliwości wykorzystania. 

Dzięki opracowaniu protokołu dostosowanego do potrzeb skóry w jej wrażliwszych rejonach, Cryo T-Shock może służyć w zabiegach związanych z szeroko rozumianą krioterapią estetyczną – w tym do krioliftingu. Procedura Face Lift Cryo T-Shock to efektywne, nieinwazyjne rozwiązanie wielu problemów związanych z pojawiającymi się na twarzy i szyi oznakami starzenia. 

Wskazania do krioliftingu i zabiegów Anti Age

Do poddania się zabiegowi krioliftingu może Cię skłonić szereg niepokojących objawów starzenia. Ponieważ, zgodnie ze swoją nazwą, kriolifting jest pewnego rodzaju odmianą liftingu, zalecamy go osobom zmagającym się zarówno z utratą wyrazistości owalu twarzy, jak i chcącym pozbyć się drugiego podbródka. Uniesienie tkanki skórnej poprzez odbudowę włókien kolagenowych przynosi ponadto pożądane efekty w przypadku luźnej skóry na policzkach czy wokół ust.

Zabiegi z kategorii Anti Age działają oczywiście podobnie – w obu procesach rezultaty wynikają głównie z przyspieszonej odnowy kolagenu i elastyny. W zwalczaniu oznak starzenia się takie właściwości urządzenia Cryo T-Shock służą do niwelowania zmarszczek na twarzy i szyi, redukcji worków pod oczami oraz przywracania równomiernego kolorytu cery. 

Po każdym zabiegu na twarzy i szyi będziesz odczuwać zauważalną poprawę wyglądu skóry, ale i samopoczucia. Przekonasz się w krótkim czasie, że krioterapia estetyczna może świetnie zastąpić chirurgiczną ingerencję w urodę, nie pozostawiając oczywiście blizn oraz innych trwałych śladów. Nie będziesz odczuwać intensywnego podrażnienia czy podobnych, nieprzyjemnych dolegliwości.

Terapia łączona

Zabiegi z zakresu krioterapii estetycznej można uzupełnić dodatkowymi procedurami, które wzmacniają efekt lub też przyspieszają zachodzenie procesów związanych z regeneracją i oczyszczaniem się tkanek z toksyn i martwych komórek. 

Do terapii uzupełniających czy też, mówiąc inaczej, łączonych możemy zaliczyć zarówno japoński masaż Kobido, jak i rozwiązania wykorzystujące białą kosmetykę czy też stosowanie preparatu PRX T33. 

To top