Loading...

Zabiegi CrioLife

CrioLife to miejsce, w którym nauka styka się z wiedzą medyczną i holistycznym podejściem do pielęgnacji – na każdym możliwym obszarze. Dla nas liczysz się nie jako Pacjent czy Klient – ale jako Człowiek, któremu chcemy pomóc. I mamy do tego zarówno narzędzia, jak i odpowiednią wiedzę!

W codziennej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze zdobycze technologii, w walce o zdrowie, młodość, urodę i dobre samopoczucie. Oferowane przez nas rozwiązania to swoista nowość na polskim rynku, ponieważ poszczególne protokoły zabiegowe jesteśmy w stanie łączyć ze sobą w taki sposób, by zapewniały optymalne rezultaty. Każdy przypadek jest w końcu inny – i z taką myślą podejmujemy się indywidualnego planowania zabiegów. Dzięki temu od samego początku możesz czuć się bezpiecznie i w dobrych rękach. Jesteśmy tu z myślą o Tobie – i dla Ciebie!

Wiedza i doświadczenie całego zespołu

Wszystkie osoby tworzące zespół CrioLife to specjaliści dysponujący stosownymi uprawnieniami i przeszkoleni w zakresie obsługi urządzeń medycznych wykorzystywanych w trakcie zabiegów.

Stawiamy przede wszystkim na wiedzę – stale podnosimy kwalifikacje, uczestniczymy w szkoleniach branżowych i śledzimy wszelkie zmiany zachodzące na rynku aparatury medycznej i pielęgnacyjnej. Dzięki temu jesteśmy gotowi w każdym momencie zaoferować możliwie najlepsze metody działania i rozwiązania technologiczne. 

Na czym polega wyjątkowość zabiegów w CrioLife?

Chociaż wykorzystujemy znane już metody, w tym przede wszystkim technologie kriogeniczne, podchodzimy do ich stosowania w sposób nowatorski i zupełnie odmienny niż dotychczas. Nie skupiamy się na jednym sektorze, tylko łączymy funkcjonalność tak sprzętu, jak i samych metod do:

  • dbania o zachowanie młodego wyglądu,
  • odnowy biologicznej,
  • zachowania zdrowia i dobrej kondycji fizycznej,
  • wspierania procesu odchudzania,
  • rehabilitacji urazów i schorzeń,
  • dbania o dobre samopoczucie bez względu na wiek i sytuację życiową.

Obecnie w gabinetach CrioLife pracujemy na najlepszych urządzeniach (mających status sprzętu medycznego), produkowanych przez tak cenione marki, jak włoska Pagani. W trakcie zabiegów Pacjenci poddawani są bezbolesnym procedurom o wysokim stopniu skuteczności, co potwierdzają zarówno wyniki badań klinicznych, jak i opinie zadowolonych Klientów.

W trakcie świadczonych przez nas usług możesz korzystać z dobroczynnego działania takiego sprzętu, jak aparatura Afrodyta, Cryo T-Shock, System STAR Lymphactive czy EMS Medico. Za ich pomocą realizowane są takie zabiegi, jak:

Uzupełnieniem technologii są ponadto procedury klasyczne, w tym takie, jak masaż Kobido i podobne formy manualne.

To top