Loading...

Biorewitalizacja skóry bez użycia igieł

Chociaż nowoczesne technologie w służbie urody i zdrowia to niejako nasz konik, to jako doświadczeni specjaliści z zakresu kosmetologii czy fizjoterapii zdajemy sobie sprawę z siły tradycyjnych metod pracy z organizmem człowieka. A w tym wypadku biorewitalizacja oraz stosowanie indywidualnie dobranej pielęgnacji nie pozostają bez znaczenia! 

Biorewitalizacja skóry z preparatem PRX T33

Zabiegi kosmetyczne przechodzą już od pewnego czasu na coraz to wyższe poziomy. Przykładem nowatorskiego podejścia do pielęgnacji i odnowy skóry są zabiegi wykorzystujące preparat PRX T33.

To środek zawierający kwas TCA (prowadzący do pobudzenia fibroblastów), nadtlenek wodoru i kwas kojowy. Do tej pory zabiegi wykorzysujące TCA kojarzyły się z bólem i dłuższą rekonwalescencją. Zastosowanie w PRX T33 nadtlenku wodoru pozwoliło zniwelować negatywne skutki działania tego kwasu, dzięki czemu cały zabieg peelingujący jest bardzo bezpieczny i nieinwazyjny. Stąd też określa się go mianem bezigłowej rewitalizacji skóry.

Nałożenie kwasu jest całkowicie bezbolesne – w zależności od kondycji skóry nakłada się na nią do pięciu warstw preparatu. Skóra zostaje oczywiście odpowiednio zabezpieczona także za pomocą neutralizacji (zmycie produktu) i nałożenia kremów łagodzących i chroniących przed promieniowaniem UV.

Rezultatem zabiegu możesz cieszyć się niemal natychmiast – skóra staje się promienna, odświeżona, a z czasem także widocznie się napina i ujędrnia. Peeling z użyciem PRX T33 doskonale poradzi sobie także z niwelowaniem blizn potrądzikowych czy rozstępów! Możesz potraktować go jako formę jednorazowego zabiegu o charakterze bankietowym (szybki efekt, minimalny wysiłek) lub też zdecydować się na uzupełnienie za jego pomocą takich zabiegów, jak kriolifting czy masaż Kobido!

To top