Loading...

Biorewitalizacja skóry bez użycia igieł

Chociaż nowoczesne technologie w służbie urody i zdrowia to niejako nasz konik, to jako doświadczeni specjaliści z zakresu kosmetologii czy fizjoterapii zdajemy sobie sprawę z siły tradycyjnych metod pracy z organizmem człowieka. A w tym wypadku biorewitalizacja oraz stosowanie indywidualnie dobranej pielęgnacji nie pozostają bez znaczenia! 

Biorewitalizacja skóry z preparatem PRX T33

Zabiegi kosmetyczne przechodzą już od pewnego czasu na coraz to wyższe poziomy. Przykładem nowatorskiego podejścia do pielęgnacji i odnowy skóry są zabiegi wykorzystujące preparat PRX T33.

To środek zawierający kwas TCA (prowadzący do pobudzenia fibroblastów), nadtlenek wodoru i kwas kojowy. Do tej pory zabiegi wykorzysujące TCA kojarzyły się z bólem i dłuższą rekonwalescencją. Zastosowanie w PRX T33 nadtlenku wodoru pozwoliło zniwelować negatywne skutki działania tego kwasu, dzięki czemu cały zabieg peelingujący jest bardzo bezpieczny i nieinwazyjny. Stąd też określa się go mianem bezigłowej rewitalizacji skóry.

Nałożenie kwasu jest całkowicie bezbolesne – w zależności od kondycji skóry nakłada się na nią do pięciu warstw preparatu. Skóra zostaje oczywiście odpowiednio zabezpieczona także za pomocą neutralizacji (zmycie produktu) i nałożenia kremów łagodzących i chroniących przed promieniowaniem UV.

Rezultatem zabiegu możesz cieszyć się niemal natychmiast – skóra staje się promienna, odświeżona, a z czasem także widocznie się napina i ujędrnia. Peeling z użyciem PRX T33 doskonale poradzi sobie także z niwelowaniem blizn potrądzikowych czy rozstępów! Możesz potraktować go jako formę jednorazowego zabiegu o charakterze bankietowym (szybki efekt, minimalny wysiłek) lub też zdecydować się na uzupełnienie za jego pomocą takich zabiegów, jak kriolifting czy masaż Kobido!

Wyrównaj koloryt skóry i zredukuj przebarwienia z preparatem BioRePeel Cl3

BioRePeelCl3, to innowacyjny zabieg peelingujący, który oferuje szeroki zakres korzyści dla skóry, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących skutecznej rewitalizacji i odmłodzenia. Dzięki zaawansowanej formule, peeling BioRePeelCl3 działa wielokierunkowo, zapewniając widoczne i długotrwałe efekty. Jest to wyrób medyczny będący dwufazowym, opatentowanym peelingiem o działaniu biostymulującym i rewitalizującym. Dzięki delikatnemu działaniu złuszczającemu i keratolitycznemu, przyspiesza regenerację komórek poprzez usuwanie zewnętrznych komórek warstwy rogowej z selektywnym działaniem na wiązanie połączeń korneocytów.

Zabieg stymuluje naturalne procesy regeneracyjne skóry, dzięki czemu skóra odzyskuje świeży i promienny wygląd. Regularne zabiegi sprawiają, że skóra staje się bardziej jędrna i pełna blasku.

Jeśli szukasz terapii, która przywraca skórze jej naturalną elastyczność i napięcie to ten zabieg będzie dla Ciebie idealny. Dzięki unikalnemu składowi, preparat głęboko penetruje skórę, stymulując produkcję kolagenu i elastyny, co sprawia, że skóra staje się bardziej sprężysta i odmłodzona, a dodatkowo zabieg pomaga w redukcji zmarszczek, zarówno powierzchownych, jak i głębszych. Dzięki stymulacji procesów regeneracyjnych, skóra staje się wygładzona, a zmarszczki i drobne linie są mniej widoczne.


Jednym z kluczowych efektów terapii jest wyrównanie kolorytu skóry. Zabieg ten skutecznie redukuje przebarwienia, takie jak plamy pigmentacyjne, piegi czy ślady po trądziku, przywracając skórze jednolity i zdrowy wygląd.

Skóra problematyczna
Zabieg z wykorzystaniem BioRePeelCl3 działa również na rozszerzone pory, obkurczając je i redukując ich widoczność. Dzięki temu skóra staje się gładsza i bardziej jednolita, a niedoskonałości są mniej widoczne. Terapia pomaga w ograniczeniu nadmiernego wydzielania sebum, co prowadzi do zmniejszenia przetłuszczania się skóry i redukcji niedoskonałości związanych z łojotokiem.

Preparat zapewnia natychmiastowy efekt. Może być stosowany niezależnie od pory roku, w każdym wieku i przy różnych rodzajach skóry.

Przy bezigłowej aplikacji zabieg jest bezbolesny i nie pozostawia śladów na skórze. Nie powoduje złuszczania ani podrażnień skóry. W procedurze połączenia z mezoterapią mikroigłową może wystąpić lekkie złuszczanie.  

To top