Loading...
zabiegi dla kobiet

Zabiegi dla kobiet

Nasza oferta zabiegowa dla kobiet to, przede wszystkim, indywidualne spojrzenie na każdą z Was i problemy, z jakimi przychodzicie do CrioLife! Starannie wyselekcjonowane pakiety zabiegów oraz dostosowanie określonych metod względem potrzeb Klientki. Korzystamy z innowacyjnych technologii, które pozwalają zadbać o zdrowie i urodę w sposób zrównoważony – i skuteczny.

Obecnie jesteśmy gotowi zaoferować Ci bogatą ofertę, w tym zabiegi odmładzające oraz zabiegi odchudzające. Ogromną zaletą tego rodzaju procesów medyczno-kosmetycznych jest ich bezpieczeństwo i wygoda stosowania – to nowoczesna chirurgia bez skalpela. Nie musisz poddawać się znieczuleniom anestezjologicznym, nie potrzebujesz rekonwalescencji w szpitalu czy zwolnienia lekarskiego po zabiegu. Do tego, na każdym kroku, towarzyszy Ci opiekun, przeprowadzający Cię przez wszystkie etapy zabiegu.

Zabiegi dla kobiet po 40. (i nie tylko)

Dla kogo przygotowaliśmy ofertę kompleksowych zabiegów? Wszystkie dostępne w pakiecie procedury odmładzające i odchudzające przeznaczone są tak naprawdę dla kobiet w każdym wieku i o dowolnym stanie skóry. Z pewnością to jednak panie w wieku 40+ znacznie częściej decydują się na wizytę w naszych gabinetach. To bowiem na tym etapie życia najczęściej pojawiają się intensywniejsze oznaki starzenia, które można skutecznie niwelować za pomocą nieinwazyjnych zabiegów opartych w głównej mierze o technologię krioterapii.

Pacjentka kliniki CrioLife może liczyć na opiekę ze stronu naszego zespołu. Ponieważ każdy przypadek jest inny, dbamy o to, by bardzo dokładnie omówić z Tobą zarówno wątpliwe kwestie, jak i oczekiwania względem efektów danych zabiegów. Nasz specjalista przeprowadzi także swego rodzaju wywiad o charakterze medycznym, by poznać wszelkie, ewentualne przeciwwskazania do zabiegu (pomimo, że są to procedury niechirurgiczne, dbamy o zachowanie absolutnie wszystkich standardów bezpieczeństwa względem zdrowia osób korzystających z usług CrioLife).

Do korzystania z naszej oferty zachęcamy także wszystkie Panie jeszcze przed ukończeniem 40 roku życia. Prawda jest taka, że profilaktyka, wprowadzona najlepiej nawet już po skończeniu 25 lat, może okazać się najlepszym rozwiązaniem na przyszłość. Wykorzystanie krioterapii estetycznej w młodym wieku zadziała prewencyjnie – doskonale wyhamuje procesy starzeniowe, a do tego wzmocni rusztowanie białkowe z elastyny i kolagenu. Efekt? Skóra znacznie dłużej pozostanie jędrna i zagęszczona, będzie też lepiej radzić sobie ze stopniowym zanikiem fibroblastów i produkowanych przez nie włókien.

Innowacyjne technologie w zabiegach dla kobiet

Co wyróżnia pakiety zabiegów dla kobiet w CrioLife? Przede wszystkim skupienie na innowacyjnych technologiach wykorzystujących zalety krioterapii, czyli oddziaływania na komórki i tkanki ciała za pomocą niskich temperatur.

W przypadku zabiegów z linii krioterapeutycznej nie musisz obawiać się jakiejkolwiek ingerencji w ciało – nie stosujemy iniekcji czy innego rodzaju narzędzi chirurgicznych. Zaletą oferowanych usług pielęgnacyjnych i fizjoterapeutycznych dla kobiet jest ingerowanie na ciało bezpośrednio poprzez warunki termiczne. 

Uzupełnieniem dla pakietów z zakresu krioterapii estetycznej pozostają z pewnością takie zabiegi, jak fala uderzeniowa (Star Pagani), drenaż limfatyczny połączony z pulsoterapią czy też krioterapia ogólnoustrojowa (kriosauna Cryomed).

Każdy zabieg odmładzający czy też zabieg odchudzający dla kobiet jest przeprowadzany pod ścisłym nadzorem. Efekty tego rodzaju pielęgnacji wiele Klientek odczuwa nawet po pierwszym spotkaniu, jednak dla podtrzymania pozytywnych rezultatów zawsze proponujemy rozbudowane pakiety zabiegowe (dostosowane oczywiście do Twoich potrzeb!).

Nowoczesne urządzenia

Wiodącym urządzeniem w naszej technologicznej stajni jest Cryo T-Shock marki Pagani – czołowego włoskiego producenta, który od przeszło 70 lat wprowadza na rynek aparaturę medyczną i kosmetologiczną.

Cryo T-Shock wykorzystuje technologię szoku termicznego, który wykazuje skuteczne działanie tak w przypadku redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej, jak i modelowania twarzy czy spłycania zmarszczek. Jest to także aparatura wyjątkowo wszechstronna, ze względu na możliwość wykorzystania jej w niemal 150 różnych rodzajach zabiegów.

Z oferty marki Pagani korzystamy ponadto dzięki urządzeniu Afrodyta, działającemu również na zasadzie wykorzystania szoku termicznego. Ten sprzęt to oręż w walce o redukcję tkanki tłuszczowej – także z takich miejsc, gdzie jest ona wyjątkowo oporna i nie chce poddawać się diecie czy ćwiczeniom fizycznym. Kolejną korzyścią wynikającą z poddawania się zabiegom z użyciem Afrodyty są niezwykle satysfakcjonujące rezultaty – możesz stracić nawet do kilkunastu centymetrów w obwodach, poddając się indywidualnie ustalonej serii zabiegów.

Uzupełniające zabiegi przeprowadzamy także dzięki systemowi STAR Lymphactive (oczywiście firmy Pagani), który pozwala na skuteczną realizację procedury drenażu limfatycznego. W specjalistycznej kriosaunie tego samego producenta nasi Pacjenci są z kolei wystawiani na wyjątkowo niskie temperatury – oczywiście dla zdrowia i urody!

Poznaj ofertę zabiegów i sprawdź, kiedy i w jaki sposób korzystamy z naszego nowoczesnego sprzętu medyczno-kosmetologicznego!

To top